Kontakt

För bokning av våra resor använd gärna vår enkla webbshop som ni hittar vid varje resa, det går också bra att ringa och beställa resan.

Välkommen att boka!

Öppettider

Måndag-Torsdag: 07.00-17.00
Fredag: 07.00-16.00

Sommarens Öppettider 15/6 - 7/8

Måndag-Fredag: 08:00-14:00

Hällestá Buss
Sörskatevägen 39
612 75 Hällestad

Telefon:
010-585 25 00

E-post:
info@hallestabuss.se
info@holmgrensbuss.se

Personal

Maria Holmgren

Reseproducent
010-585 25 00
maria.holmgren@hallestabuss.se

Malin Rimmenstrand

Trafikplanerare
010-585 25 00
malin.rimmenstrand@hallestabuss.se

Petter Kans

Trafikplanerare
010-585 25 00
petter.kans@hallestabuss.se

Elisabeth Falck

Ekonomi & Löner
010-585 25 00
elisabeth.falck@hallestabuss.se

Per Johansson

Företagsledning
010-585 25 00
per.johansson@hallestabuss.se

Mats Johansson

Företagsledning, Fordonsansvarig
010-585 25 00
mats.johansson@hallestabuss.se

Scroll to top