Kontakta oss

För bokning av våra resor använd gärna vår enkla webbshop som ni hittar vid varje resa, det går också bra att ringa och beställa resan.

Ni kan även skicka ett mejl till oss med uppgifter om vilken resa ni vill boka, adress samt telefonnummer så återkommer vi med en bekräftelse.

Välkommen att boka!

Öppettider

Måndag-Torsdag: 07.00-17.00
Fredag: 07.00-16.00

Dag före Julafton: 08.00-16.00
Julafton: Stängt
Juldagen: Stängt
Annandag Jul: Stängt

Dag före Nyårsafton: 08.00-16.00
Nyårsafton: Stängt
Nyårsdagen: Stängt

Öppettider över Jul & Nyår 23/12 - 3/1: 08.00-16.00

Hällestá Buss
Sörskatevägen 39
612 75 Hällestad

E-post: info@hallestabuss.se
Telefon: 0122-505 92

Kontakta oss

Namn (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Ditt meddelande

Personal

Ida Stenman

Trafikplanerare/säljare
0122-505 92
E-post: ida.stenman@hallestabuss.se

Maria Holmgren

Reseproducent
0122-505 92
E-post: maria.holmgren@hallestabuss.se

Malin Rimmenstrand

Trafikplanerare
0122-505 92
E-post: malin.rimmenstrand@hallestabuss.se

 

 

 

Petter Kans

Trafikplanerare
0122-505 92
E-post: petter.kans@hallestabuss.se

 

Elisabeth Falck

Ekonomi & Löner
0122-505 92
E-post: elisabeth.falck@hallestabuss.se

 

Per Johansson

Företagsledning
0122-505 92
E-post: per.johansson@hallestabuss.se

Mats Johansson

Företagsledning, Fordonsansvarig
0122-505 92
E-post: mats.johansson@hallestabuss.se

Hitta till oss