Kontakta oss

För bokning av våra resor använd gärna vår enkla webbshop som ni hittar vid varje resa, det går också bra att ringa och beställa resan.

Ni kan även skicka ett mejl till oss med uppgifter om vilken resa ni vill boka, adress samt telefonnummer så återkommer vi med en bekräftelse.

Välkommen att boka!

Öppettider

Måndag-Torsdag: 07.00-17.00
Fredag: 07.00-16.00

Hällestá Buss
Sörskatevägen 39
612 75 Hällestad

E-post: info@hallestabuss.se
Telefon: 010-585 25 00

Kontakta oss

Namn (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Ditt meddelande

Personal

Ida Stenman

Trafikplanerare/säljare
010-585 25 00
E-post: ida.stenman@hallestabuss.se

Maria Holmgren

Reseproducent
010-585 25 00
E-post: maria.holmgren@hallestabuss.se

Malin Rimmenstrand

Trafikplanerare
010-585 25 00
E-post: malin.rimmenstrand@hallestabuss.se

 

 

 

Petter Kans

Trafikplanerare
010-585 25 00
E-post: petter.kans@hallestabuss.se

 

Elisabeth Falck

Ekonomi & Löner
010-585 25 00
E-post: elisabeth.falck@hallestabuss.se

 

Per Johansson

Företagsledning
010-585 25 00
E-post: per.johansson@hallestabuss.se

Mats Johansson

Företagsledning, Fordonsansvarig
010-585 25 00
E-post: mats.johansson@hallestabuss.se

Hitta till oss